Bilgi

Deneyim

İstikrar

KALİTE

Başarı

Güven

Hizmet

Kara sinek sorununu çözmek için tercih edeceğiniz ürün, EGASİNTUZ.




Egasan Ziraat


EGASAN ZİRAAT MÜHENDİSLİK VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.   2001 yılında Profesyonel yaklaşımı ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla kurumsal kimliğini fark ettirerek sektöre girmiştir.

EGASAN ZİRAAT, bünyesinde barındırdığı yüksek bilgi düzeyine sahip, kendini devamlı yenileyen, çalışma alanlarıyla ilgili alanlarda eğitim görmüş çalışanlarıyla kısa bir zaman sonra sektöründe lider firma konumuna geçmiş, bu sonucun kaynağını “Kalite bir sonuç değil, mükemmeli arayan bir süreçtir.” ilkesi ile çalışma anlayışı oluşturmuştur.  Müşterilerinden çözüm ortağı olarak takdir ve değer görmüştür.

EGASAN ZİRAAT, İşletmelerinin ihtiyacı olan Hijyen Standartlarının sağlanması ve Çevre Sağlığı Hizmetleri kapsamında İstenmeyen Zararlılarla Mücadele Hizmetlerini (Haşere - Zararlı Mücadelesi); Eğitim, Denetim,  Danışmanlık ve Ürün Tedariği gibi hizmet anlayışıyla Entegre bir şekilde yürüterek, gerçekleştirdiği hizmetler ile işletmelere katma değer sağlayan İLK FİRMA olmuştur.
EGASAN ZİRAAT, sağlıklı, kaliteli ve huzurlu bir hayat için gerekli mekânların yaratılmasına katkıda bulunmaktadır. Bu amaçla; başta Kalite Yönetim Sitemleri ve Gıda Güvenliği Sistemlerini uygulayan; GIDA, TARIM ve HAYVANCILIK, TEKSTİL, KİMYA, AMBALAJ, ENTEGRE İŞLETMELER, TURİZM, OTELCİLİK, TAŞIMACILIK, BANKALAR, HASTANELER, SAĞLIK, RESTAURANTLAR, EĞLENCE ve Diğer Sektörlerde, her türlü Haşere ve Zararlılarla Mücadele Hizmetlerinde önemli başarılara imza atmıştır.

KALİTE AYRINTIDA GİZLİDİR

Kalite yaratma sürecinde, önemli ayrıntılara sahip EGASAN ZİRAAT, her hizmet alanında olduğu gibi; Çevre Sağlığı alanında da, Haşere ve Zararlılara karşı mücadele hizmetini, konusunda eğitim görmüş Uzman Ziraat Yüksek Mühendisleri ve Ziraat Mühendisleri tarafından gerçekleştirmektedir. Entegre Zararlı Mücadelesinde EGASAN ZİRAAT'i Lider kılan diğer bir özellik ise  Hizmet verilen İşletmeye, hizmeti destekleyen Eğitim Denetim Çalışmalarını yapmasıdır. Bu çalışmaları da yine konularında Uzman Gıda Mühendisleri ve Diğer Formasyona Sahip Mühendisleri yürütmektedir.

Mükemmeli Arayış Sürecimizde;
Fümigasyon, Zirai Mücadele, Hayvancılık, Peyzaj, Proje – Fizibilite, Zirai Danışmanlık, Eurepgap Danışmanlığı, Organik Tarım Danışmanlığı, Çevre Danışmanlığı, Kalite Sistemleri Danışmanlığı, Gıda Güvenliği Danışmanlığı gibi faaliyet dallarında Uzman Mühendis Kadrolarıyla Kaliteli Hizmet veren EGASAN ZİRAAT, verdiği tüm hizmetleri ISO 9001 yeterliliği ile Kalite Güvencesi altına almıştır. Bu bağlamda, firmaların kalite alt yapısını oluşturmasına yardımcı olurken, müşterisi olan çalıştığı firmalarda ücretsiz eğitimler, denetimler düzenleyerek çalışanların bilinçlenmesi ve işletmelerin kalite alt yapılarının gelişmesi konusunda da önemli bir değer yaratmaktadır.

EGASAN ZİRAAT, yaptığı denetimler ile de firmalarda yürüttüğü çalışmaların etkinliğini izlemektedir. Bizim için sağladığımız değerlerin altında şu yatıyor;

KALİTE; MÜŞTERİ BEKLENTİLERİNİN KARŞILANMASIDIR

EGASAN ZİRAAT, gerek kendi patentli ve ruhsatlı üretimini yaptığı ürünleriyle, gerekse diğer satışını yaptığı haşere mücadele ve hijyen ekipman ürünleri ile çalıştığı firmalara tedarik hizmeti ile katma değer oluşturmaktadır.

EGASAN ZİRAAT, bugün 17 Ülkeye ihracat yapmaktadır. Özellikle bu kapsamda AB ülkeleri başta olmak üzere, ABD ve Arap Ülkelerinin yanı sıra Türk Cumhuriyetleri ile çalışmaktadır. Bu ihracatların önemli bir bölümünü kendi patent ve ruhsat sahibi olduğu Doğal Karasinek Tuzağı  “EGA SİNTUZ”  oluşturmaktadır. EGASAN ZİRAAT böylece çalıştığı müşterilerinin yanında ülke ekonomisine de katkı sağlamaktadır.

EGASAN ZİRAAT, Müşteri memnuniyetini esas alan, her daim kaliteli, güvenilir ürünler  üretmeyi, ölçülebilen hizmet
kriterleri   ile müşterilerine  üst düzey, etkin, verimli hizmetler sunmaya devam edecektir.
.


Amacımız, yenilikçi, güvenilir ve profesyonel çalışanlarımızla; müşterilerimizin yatırım maliyetlerinin, müşteri ilişkilerinin, pazarlama hedeflerinin, alt yapısının ve nitelikli insan gücünün geliştirilmesi sürecinde, çevreye ve insan sağlığına duyarlı entegre hizmetler sunmaktır.


Kalite ve Mükemmellik anlayışımız ile, Evrensel değerlerde hizmet ve ürünler üreterek, sektörünün öncü ve örnek firması olmaktır.


T.C. mevzuat ve yasalarına uygun ürün üretimi ve hizmet sunumu, yurt içi ve yurt dışındaki yasal standartlara uygun ürün üretimi ve hizmet sunumunun gerçekleştirilmesi. Politikamızın tüm şirket çalışanları tarafından benimsenmesi ve geliştirilmesi. Müşteri memnuniyetinin sağlanması, müşteri ihtiyaçlarının giderilmesi. Kalite Yönetim Sistemi?nin etkinliğinin sürekli olarak sağlanması, güncellenmesi, geliştirilmesi.


Referanslarımız


firma adi Atay Holding Yörsan Mado Keskinoğlu firma adi 2 Ünsoy CocaCola Sevilen